S.S.S.

Sosyal medya dünyasında yaşıyoruz. Günümüzde, 90 milyondan fazla kişi Sosyal Medya’yı gündelik olarak kullanıyor ve sayıları gün geçtikçe artıyor! İster birey, ister sanatçı veya ürünlerini daha fazla satmak isteyen küçük bir işletme olun, Bu mecralar tüm amaçlar için uygun 1 numaralı yerler. Çoğu kişi, etkileşimi az olan bir Sosyal Medya profiline zaman ayırmak konusunda isteksizdir. Ancak, profilinizi takip eden fazla sayıda kişi görürlerse, neden aynı şeyi yapmadıklarını merak ediyor olacaklar. Böylece takipçi/Beğeni/Abone satın almak size Sosyal Medya’da güvenilir ve takibe değer bir hesap imajı kazandıracak.

Biz, sosyal medya ve çevrimiçi tanıtımda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip bir grup uzmanız. Tutkulu olduğumuz bir şey varsa o da, insanlara sosyal medyada dikkat çekmek için yardım etmektir. Sosyal Medya mecraları ortaya çıktığından beri müşterilerimizle kusursuz bir ilişki kurduk ve bu ilişkiyi her gün bir çok yeni müşteri ile devam ettiriyoruz.

Elbette! Siparişinizden önce veya sonra bize haftanın 7 günü 24 saat boyunca email ve web sitemizdeki canlı destek bölümünden ulaşabilirsiniz.

Evet, hemen otomatik olarak işleme alınır, fakat 2020 yılı sürekli Sosyal Medyalar’da ki güncellemeler ve değişimler nedeni ile siparişleriniz bazı zamanlarda tamamlanması 0 – 24 saati bulabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Asla! Web sitemizde yapacağınız hiçbir işlemde sizden şifreniz gibi hassas güvenlik bilgilerinizi talep etmiyoruz. Tek yapmanız gereken satın almak istediğiniz ürününe kullanıcı adınızı/linkinizi ödeme formundaki ilgili alana yazarak bizimle paylaşmanız.

Web sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme SSL standartında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ üst köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.